Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 00:34

Regulamin działu


Jeżeli chcesz być akceptowalnym użytkownkiem tego forum pamiętaj o kulturze osobistej i obyczajności oraz o tym, że ma ono służyć do wymiany poglądów i opisów wydarzeń ludziom dobrej woli, a nie serwisom reklamowym...



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Powitanie 
Autor Wiadomość
Administrator

Dołączył(a): piątek, 31 lipca 2009, 08:19
Posty: 52
Cytuj
Witam wszystkich potencjalnych użytkowników tego Forum - a przede wszystkim byłych uczniów i absolentów oraz aktywnych sympatyków Technikum Leśnego w Mojej Woli.
Głównym celem założenia tego Forum jest danie możliwości szybkiej i bezproblemowej wymiany informacji, komentarzy, opinii i korespondencji adresowanej łącznie do wszystkich użytkowników Forum, jak i do każdego z nich osobno, bez konieczności posiadania wzajemnych adresów mailowych, nr nr telefonów czy adresów pocztowych.
Każdy temat związany z Technikum Leśnym, nauką, spotkaniami i Zjazdami, wspomnieniami, informacją, i wszelakie inne zgodne z regułami regulaminu Forum są dopuszczalne i będą publikowane bez zbędnej zwłoki - mam nadzieję, że ku zadowoleniu i satysfakcji korespondentów.
Administracja Forum dołoży też wszelkich starań aby umieszczać tu także ogłoszenia dotyczące ważnych dla jego użytkowników informacji, które znajdą się także w menu Aktualności na internetowej stronie http://www.mojawola.za.pl
Niniejszym zapraszam wszystkich wywołując następujący temat:

Gdzie jeszcze na świecie znajduje sie drugi "korkowy zamek" - bardziej lub mniej podobny bliżniak mojowolskiego.???

Załącznik:
foto moja wola z art.chester'a zamek.jpg
foto moja wola z art.chester'a zamek.jpg [ 91.93 KiB | Przeglądane 68837 razy ]


Temat o tyle zagadkowy, że nikt dotychczs tego faktu nie utwierdził nazwą ni miejscem, choć wielu na fakt istnienia bliżniaka mojowolskiej rezydencji von Gierdart'ów się powołuje...
Zapraszam wszystkich .

Administraor: Marek Jaszczyński "Jaszczur" - rocznik absolwencki 1963-1968.


sobota, 2 października 2010, 01:28
Zobacz profil

Dołączył(a): sobota, 6 listopada 2010, 20:34
Posty: 1
Cytuj
Panie Marku. Wczoraj otrzymałem od kolegi informację o powyższej stronie. Nie jestem absolwentem TL w Mojej Woli, ale jestem MOJOWOLCZYKIEM. To tutaj zaczynałem swoją edukację w technikum leśnym. Jestem przedstawicielem ostatniej klasy I TL w Mojej Woli, w roku szkolnym 1974-1975. Wspomnienia o naszym roczniku znajdują się w książce, tytuł wspomnień "Dane nam było zacząć, nie było dane ukończyć". Szczycę się tym, że-chociaż przez rok-byłem uczniem TEJ SZKOŁY. Jestem szczęśliwy i niezmiernie wzruszony faktem istnienia strony i chciałem w tym miejscu podziękować panu i pana kolegom za tak wspaniałą inicjatywę.
Przesyłam pozdrowienia. DARZ BÓR!!! Paweł Becela


sobota, 6 listopada 2010, 20:53
Zobacz profil

Dołączył(a): piątek, 5 listopada 2010, 17:08
Posty: 1
Cytuj
Dziś wreszcie znalazłem czas na uważne zapoznanie się z zawartością tej strony.Wzruszyłem się ogromnie oglądając stary zdjęcia.Dużo znajomych twarzy.Na jednej fotografii rozpoznałem siebie.Pięknie opisane wspomnienia.Byłem uczniem tylko dwa lata ale czuję się MOJOWOLCZYKIEM .Bardzo się cieszę że ta strona powstała i jestem ogromnie wdzięczny.Myślę że forum również będzie się rozwijało.Pozdrawiam wszystkich MOJOWOLCZYKÓW Krzysztof Krężel


niedziela, 14 listopada 2010, 00:36
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software. Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO