Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 11:10

Regulamin działu


Jeżeli chcesz być akceptowalnym użytkownkiem tego forum pamiętaj o kulturze osobistej i obyczajności oraz o tym, że ma ono służyć do wymiany poglądów i opisów wydarzeń ludziom dobrej woli, a nie serwisom reklamowym...



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Aktywność i asertywność użytkowników Forum 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
Załącznik:
(1 z 1)-2.jpg
(1 z 1)-2.jpg [ 64.63 KiB | Przeglądane 60031 razy ]
Witajcie Mojowolczycy!
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi chciałbym Wam złożyć serdeczne życzenia.Niech nadchodzące Święta napełnią Was wiarą i spokojem,która da Wam siłę w mierzeniu się z przeciwnościami i pozwoli z nadzieją spoglądać w przyszłość.Życzę Miłych i Spokojnych Świąt dla Was i Waszych Najbliższych.
Pozdrawiam
Jurek Kubacki Dziadek


czwartek, 5 kwietnia 2012, 16:49
Zobacz profil

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
Witajcie Koledzy !
Przypominam, że w pierwszy weekend maja spotykamy się w Mojej Woli, oczywiście przyjedzie każdy, kto będzie czuł taką potrzebę. Zachęcam jednak, w końcu stajemy się coraz starszą młodzieżą i coraz trudniej będzie przemieszczać nam stare kości, później może dowiozą nas dzieci, albo wnuki, - nie ma opcji, że dojedziemy na wózkach inwalidzkich, choć te są już całkiem dobre, maja własny napęd i są ekologiczne. Nie będę pisał o cudownych właściwościach klimatu mojowolskiego, każdy kto był wie, że wraca się stamtąd jakby młodszym, naładowanym wspomnieniami (jedyny skutek uboczny to - pragnienie ). Nie wiem, jak to się dzieje, ale zawsze na takich spotkaniach dowiaduję się czegoś nowego, czego być może nie dowiedział bym się nigdy, gdybym nie przyjechał. Wieczorami, przy ognisku, wspomnienia wracają samoistnie, są jednym ciągiem tej odwiecznej opowieści, jaką jest życie.
Zadajemy sobie pytania,ile jeszcze razy będzie nam dane tu przyjechać, zobaczyć znajome twarze, krążyć między zamkiem, czarną drogą i stawami, iść do Sośni na piwo do Klubu Rolnika (teraz to pub). W drodze powrotnej odwiedzimy grób Barona, fajny z niego był gość - taki piękny internat nam wybudował... Będziemy też pomstować na obecnych właścicieli pałacu i, jak zawsze w tym przypadku, trafimy na mur nie do przebicia, dzisiaj ludzie myślą inaczej, przez pryzmat pieniądza (ale jest przecież demokracja).
Z naszego rocznika będzie pięciu chłopaków Stasiu Sikorski, Mirek Furman (perkusja), Miłosz Kawała, Marek Szpera (się zapowiadał), i ja, mamy zamiar przywieźć trochę zdjęć i naładować akumulatory, aż do września.
Tak, więc, Do Zobaczenia !!! 4,5,6,maja
Pozdrawiam Wszystkich
Dziadek


Załączniki:
Komentarz: Obraz
(17 z 2997).jpg
(17 z 2997).jpg [ 82.85 KiB | Przeglądane 60008 razy ]
piątek, 27 kwietnia 2012, 20:30
Zobacz profil
Administrator

Dołączył(a): piątek, 31 lipca 2009, 08:19
Posty: 52
Cytuj
Witaj Dziadku!
Bardzo mnie cieszy, że masz tyle wiary i pasji, i życzę Wam wspaniałych chwil w ten majowy weekend.
I mnie serce ciągnie, a dusza gra, ale te 400 kilometrów w jedną stronę na dzisiaj nie wchodzi w rachubę, bo muszę zostawić rezerwy zdrowia i kasy na wrzesień, mając nadzieję, że nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i dojadę bez przeszkód.
Wprawdzie Maciej Kucharski rezerwował w Stanicy termin końca maja, ale mam nadzieję, że dogadacie się z przesympatyczną Panią Genowefą i spędzicie czas miło,
obficie, a na poranne "pragnienie" znajdzie ona dla Was jakąś "ostrygę" [ osobiście polecam surowe jajeczko w całości, zalane 100 g wyborowej i skropione sosem cayenne,
w zamienniku może być świeży zmielony pieprz ].
Czekam też na relację i fotki, a zebranym przy ognisku już dzisiaj przesyłam swoje pozdrowienie i wyrazy sympatii.

Załączony do Twojego posta obraz jest taki piękny; tyle niekonwencjonalnego spojrzenia na światła i cienie, i te kolory - jakie radosne i ciepłe. Gratulacje.
A może zamieścisz też coś ze swoich nowości? W temacie "Twórczości ...".
Ja trochę leniuchowałem przez zimę, ale już zagruntowałem kilka płócien i mam nadzieję, że machając pędzelkiem odegnam też wstrętne komarzyce,
które już u mnie się pojawiły i nieśmiało jeszcze, ale skutecznie, do mnie zalecają.
Pozdrawiam.
Jaszczur.


sobota, 28 kwietnia 2012, 13:51
Zobacz profil

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
Załącznik:
Komentarz: Wiosna 2012
(32 z 1178).jpg
(32 z 1178).jpg [ 126.11 KiB | Przeglądane 59991 razy ]
Witajcie koledzy !!!
Przypominam, że w tym roku, wyjątkowo, spotykamy się w Mojej Woli w ostatni weekend sierpnia z uwagi na remont stanicy,
który rozpocznie się we wrześniu.
Mam nadzieję, że zjawi się nas spora grupa i to nie tylko ci co zawsze, ale i inni, którzy się tylko wstydzą ???, a wiem, że bardzo tęsknią za latami młodości.
Podobno jest już trzeci właściciel pałacu ? - do trzech razy sztuka - teraz, być może, należy spodziewać się ogrodzenia i zamknięcia pałacu?
Tak więc, ostatnia szansa, panie i panowie, zacznijcie się już pakować, a kto z Was ma daleko niech już wyjeżdża...
Pogoda jak zawsze dopisze, humory także, wystarczy tylko chcieć !!!
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i Do zobaczenia !
Dziadek


Załączniki:
Komentarz: Z innej...
(42 z 1647).jpg
(42 z 1647).jpg [ 78.66 KiB | Przeglądane 59991 razy ]
Komentarz: Z innej perspektywy
(38 z 1178).jpg
(38 z 1178).jpg [ 101.45 KiB | Przeglądane 59991 razy ]
poniedziałek, 23 lipca 2012, 20:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software. Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO