Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest czwartek, 28 marca 2024, 12:08

Regulamin działu


Jeżeli chcesz być akceptowalnym użytkownkiem tego forum pamiętaj o kulturze osobistej i obyczajności oraz o tym, że ma ono służyć do wymiany poglądów i opisów wydarzeń ludziom dobrej woli, a nie serwisom reklamowym...



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Darz Bór ! "Mojowolczycy" .... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): niedziela, 9 stycznia 2011, 16:50
Posty: 2
Cytuj
Witam wszystkich kolegów, absolwentów Technikum Leśnego w Mojej Woli i serdecznie pozdrawiam.
Choć nie idzie mi za łatwo to tutaj pisanie, postaram się mimo to przyłączyć do was do tej naszej Leśnej braci. Lata które spędziliśmy razem w Mojej Woli pozostawają w pamięci zarówno waszej jak i w mojej i teraz po tylu latach, kiedy tylko wspomnę o Mojej Woli, zaraz ożywają wspomnienia dawnych lat. Wiem,że napewno każdy z Was jest w podobnej sytuacji gdy myślicie o tamtych czasach. Cieszę się także,że znalazł się wkońcu ktoś taki, kto zechciał się zająć tą stroną internetową o Mojej Woli i o nas ( ukłony do Moderatora.... Brawo Marku !!! ).
Kiedy następy zjazd, bo nikt mnie nie powiadomił, że coś takiego wogóle jest. Już się nie mogę doczekać tego spotkania i mam nadzieję, że na zjazdy gromadzi się wiele więcej mojowolczyków jak tu na forum ....

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i czekam na kontakt .

Marian Podgórski . ( 1962 - 1967 )
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


poniedziałek, 10 stycznia 2011, 20:59
Zobacz profil

Dołączył(a): piątek, 3 grudnia 2010, 18:57
Posty: 35
Cytuj
Witaj Marianek !
Tu kolega z młodszego rocznika, fajnie że dołączyłeś do naszej społeczności, jest już nas na forum aż-czterech...ale początki zawsze są trudne.
Jak zapewne czytałeś mamy wiele spraw na rozkładzie, a najważniejszą z nich jest uchronienie naszego zamku przed kompletną ruiną.
Najwięcej w tej kwestii robi Marek "Jaszczur", nie możemy go zostawić samego, należy go wesprzeć, każdy na swój sposób, w zależności od możliwości.
Pytasz o zjazdy - oprócz tych organizowanych przez poszczególne roczniki jest zawsze ten jeden nieformalny,odbywa się w Mojej Woli w stanicy Biały Daniel.
Nie wiem jak masz daleko do Mojej Woli, ale jest tam na czas zjazdu możliwość noclegu.Takie spotkania odbywają się corocznie w pierwszy weekend września ,
a precyzyjniej w pierwszą sobotę września.
Z pewnością umówisz się z kolegami z Twojego rocznika, jest co wspominać.
Atmosfera jest zawsze wspaniała, jest Pan Dyrektor i Pani prof. Junik .
Wiem także że spotykają się ludzie w maju każdego roku, ale nie znam szczegółów (może Marek).
Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieje ze się zobaczymy we wrześniu.
Darz Bór
Dziadek1973


poniedziałek, 10 stycznia 2011, 23:01
Zobacz profil

Dołączył(a): niedziela, 9 stycznia 2011, 16:50
Posty: 2
Cytuj
Dziękuje za informacje na temat zjazdów.
Do Moje Woli mam rzut beretem, a więc we wrześniu mam nadzieję na spotkanie z wami i innymi kolegami .
Pozdrawiam serdecznie

Marian ................................. :D


sobota, 15 stycznia 2011, 15:12
Zobacz profil
Administrator

Dołączył(a): piątek, 31 lipca 2009, 08:19
Posty: 52
Cytuj
Witaj w naszym gronie Marianku.
Bardzo nam miło, że dołączyłeś do nas.
Na temat spotkania majowego 2011 jeszcze nic dokładnie nie ustaliliśmy ale myślę, że do końca marca na pewno informacja na ten temat pojawi się w Aktualnościach na stronie oraz w Temacie Majowe spotkanie - na tym Forum.
Organizacją majowych spotkań zajmuje się Maciej Kucharski <1963-1968>. Obejmują one głównie absolwentów tego rocznika ale wszyscy inni mojowolczycy i sympatycy są mile widziani - w zasadzie poza spotkaniem i mile spędzonym czasem ustalamy wtedy szczegóły organizacyjne spotkania wrześniowego.
Myślę,że tym razem będą to też rozmowy wstępne w temacie powołania Stowarzyszenia Mojowolczyków i zakresu jego działania.
Zapraszam Cię do czynnego uczestnictwa w życiu naszej strony, Forum i Galerii.
Pozdrawiam.
Jaszczur - Marek - Administrator.
ps. oczywiście, że Cię pamiętam z Mojowolskich czasów szkolnych, a choć z upływem lat każdy z nas się zmienia to mam nadzieję, że bez trudu się rozpoznamy TAM, na miejscu w Mojej Woli.


niedziela, 16 stycznia 2011, 00:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software. Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO